Nasza firma

 

P.P.H.U. PROGMET Bogdan Grys założone zostało w 1999 roku. Stale się rozwija i poszerza swój asortyment usług, wykorzystując do tego specjalnie przygotowany warsztat, który wyposażony jest w profesjonale stanowiska spawalnicze, zgrzewalnicze, obróbki skrawaniem, podnośnik, kanał samochodowy, lakiernię, hamownię, jak również stanowisko do świadczenia usług wulkanizacyjnych.

 

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w naprawach samochodów ciężarowych jak również osobowych, ładowarek, koparek, dźwigów, żurawi. W tym zakresie wieloletnio współpracuje z jednostkami budżetowymi głównie wojskowymi. Dzięki skutecznie wprowadzonemu systemowi ISO i AQAP zakład utrzymuje wysoką jakość i rzetelność wykonanych usług potwierdzoną licznie wystawionymi referencjami.

 

Firma jest również producentem kabin i nadwozi samochodowych. Wykonuje zabudowy brygadowe dla zakładów energetycznych, wodociągowych, gazowniczych, kopalni na podwoziach samochodów ciężarowych, biorąc pod uwagę sugestie zamawiających.

 

Wysoki standard wykonywanych w naszym zakładzie usług oraz krótki czas ich realizacji jest możliwy dzięki kwalifikacjom personelu, wieloletniej praktyce, jak również dzięki stosowaniu wysokiej klasy maszyn, urządzeń, narzędzi oraz części.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

 

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem